Teenused

Sorteeri:
Otsing:
Soodus
Blueprint 4329199 960 720 2
Päikeseelektrijaama projekt kuni 20 kW
Lisa ostukorvi
481,90 € 402,60 €
Office 2717006 960 720
Eramaja katuse kandevõime hindamine
Lisa ostukorvi
1 037,00 €

Kõik teenused vanale kui ka uuele päikesejaama omanikule!

Enne päikeseelektrijaama rajamist on vaja teostada mitmed tööd, et see nõuetekohaselt käima lülitada. Solar4you pakub teenuseid päikeseelektrijaama kasutuselevõtuks kui ka selle käimas hoidmiseks.

Päikeseleelektrijaama hooldused

Hooldus on kui ennetustöö hilisemate probleemide ja rahaliste väljaminekute vältimiseks, remont on juba tagajärgede kulukam likvideerimine.

Päikeseelektrijaama elektriaudit

Enne päikeseelektrijaama käima lülitamist tuleb teostada kohustuslikud elektrialased mõõtmised - Solar4you pakub teenust nii olemasolevatele klientidele kui ka soovijatele, kes vajavad lihtsalt kvaliteetset kontrolli.

Ei tea, millist jaama rajada?

Solar4you meeskond on pikaajalise kogemusega ning nõustame hea meelega jagades nõu ja soovitusi päikesejaama rajamisel.

Email again:

Soovid nõu ka toodete valikul?

Päikesepaneelid


Valiku päikesepaneelidest leiate meie veebipoest ning erisoovide korral pakume kauba toomist ka mujalt maailmast - olgu selleks täiesti mustad päikesepaneelid või konkreetse võimsusega!

Akud


Akud on suurepärane lisa ühele päikesejaamale - tagab energia ajaks, mil päike enam ei paista. Saate tarbida ise toodetud elektrit hetkedel, mil elektrihind on kõrge ja seeläbi võidate rahaliselt veel rohkem kui tavalise päikesejaamaga!

Inverterid


Invertereid pakume igas võimsusklassis alates 3 kW kuni 300 kW, 1-kuni 3-faasilisi seadmeid. Lisaks pakume ka hübriidinvertereid, mis toetavad akude juurde lisamist ning  võrgukatkestuse korral tarbida päikeseelektrit!

Kinnitustarvikud


Pakume kinnitustarvikuid erinevatele katustele - kivikatusele, lamekatustele, valtsplekile, kiviprofiilplekile ning ka